LOADING...
09 مه

درباره ما

درباره ما

جهان مدرن امروزه در تمامی امور زندگی حتی خانواده با برنامه ریزی و مدیرت توانسته به ناداشته ها و آرزوهای دست نیافتنی دست یابد. مدیریت و رهبری فقط مشروط به یک سازمان و یا سیستم اداری نیست تربیت و آموزش فرندان هم یک نوع مدیریت است و……

درپی آشنایی افراد به سیتم های مدیریت و سرپرستی مجله مدیران دوراندیش 13 سال مشغول به فعالیت می باشد. مجله مدیران دوراندیش همانند نامش نوآوری را سرلوحه کار خود قرار داده و آماده ارائه دادن راه حل های خلاقانه برای آموزش با کمک و یاری شما به دوستاران می باشد. نتیجه این خلاقیت و تعهد بجای ماندن اثری ماندگار برای علاقه مندان است.

دغدغه ی تیم مجله مدیران دوراندیش همواره ارائه دادن خدمات جامع تر و متفاوت تری در زمینه مدیریت و سرپرستی در سطح عادی اجتماعی به افراد است . بزرگترین تضمین در مدیریت و سرپرستی مجله مدیران دوراندیش ، منحصر به فرد بودن به همراه تجربه و کیفیت است.به علت استفاده زیاد از اینترنت در میان افراد ، مجله مدیران دوراندیش بر آن شد تا فعالیتش را با کمک علاقه مندان در حوزه های مختلف مدیریت گسترش دهد و بر این امید هستیم با تجربیات و نظرات همگان در آینده به صورت تخصصی در زمینه مدیریت به قله های بیشتر افتخار برسیم و در کارنامه زندگی خود افتخاری به یادگادگار بگذاریم.

اولین کسی باشید که در این مورد نظر می دهید

 

Leave A Comment