26 دی 1401 در درباره ما

درباره ما

Blog

درباره ما

جهان مدرن امروزه در تمامی امور زندگی حتی خانواده با برنامه ریزی و مدیرت توانسته به ناداشته ها و آرزوهای دست نیافتنی دست یابد. مدیریت و رهبری فقط مشروط به یک سازمان و یا سیستم اداری نیست تربیت و آموزش فرندان هم یک نوع مدیریت است و……

درپی آشنایی افراد به سیتم های مدیریت و سرپرستی مجله مدیران دوراندیش 13 سال مشغول به فعالیت می باشد. مجله مدیران دوراندیش همانند نامش نوآوری را سرلوحه کار خود قرار داده و آماده ارائه دادن راه حل های خلاقانه برای آموزش با کمک و یاری شما به دوستاران می باشد. نتیجه این خلاقیت و تعهد بجای ماندن اثری ماندگار برای علاقه مندان است.

دغدغه ی تیم مجله مدیران دوراندیش همواره ارائه دادن خدمات جامع تر و متفاوت تری در زمینه مدیریت و سرپرستی در سطح عادی اجتماعی به افراد است . بزرگترین تضمین در مدیریت و سرپرستی مجله مدیران دوراندیش ، منحصر به فرد بودن به همراه تجربه و کیفیت است.به علت استفاده زیاد از اینترنت در میان افراد ، مجله مدیران دوراندیش بر آن شد تا فعالیتش را با کمک علاقه مندان در حوزه های مختلف مدیریت گسترش دهد و بر این امید هستیم با تجربیات و نظرات همگان در آینده به صورت تخصصی در زمینه مدیریت به قله های بیشتر افتخار برسیم و در کارنامه زندگی خود افتخاری به یادگادگار بگذاریم.

اولین کسی باشید که در این مورد نظر می دهید

 
بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با مرور این وب سایت، با قوانین و مقررات ما موافقت می کنید.
موافقم